Lö 2014-10-11 08:40 |
F11L-1 |
30 |
Spånga is F03 lag2 -
Skogås-Trångsunds FF
|
Spånga SPÅ1 |
George Chahbaz |
|
Lö 2014-10-11 10:00 |
P10L-5 |
46 |
Hässelby P04-2 -
IFK Aspudden-Tellus Gul
|
Spånga SPÅ1 |
George Chahbaz |
|
Lö 2014-10-11 11:20 |
P10L-5 |
63 |
IF Söderkamraterna -
Hässelby P04-2
|
Spånga SPÅ1 |
George Chahbaz |
|
Lö 2014-10-11 15:25 |
F11L-4 |
100 |
Älvsjö AIK Blå -
Ingarö IF Vit
|
Ängby Södra ÄS1 |
George Chahbaz |
|
Lö 2014-10-11 16:45 |
F11L-4 |
112 |
Ingarö IF Vit -
Sollentuna FK 03 syd
|
Ängby Södra ÄS1 |
George Chahbaz |
|
Lö 2014-10-11 18:05 |
F11L-4 |
125 |
Spånga IS F03 lag1 -
Ingarö IF Vit
|
Ängby Södra ÄS1 |
George Chahbaz |
|
Lö 2014-10-11 19:25 |
P11L-1 |
133 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Skå IK P03
|
Ängby Södra ÄS1 |
George Chahbaz |
|
Sö 2014-10-12 08:00 |
P11L |
146 |
Reymers P03:5 -
Bollstanäs SK
|
Åkeshov ÅKE1 |
George Chahbaz |
B-Semifinal 1 |
Sö 2014-10-12 08:40 |
F10L |
153 |
Saltsjö-Boo IF -
IFK Lidingö FK F04-2
|
Åkeshov ÅKE1 |
George Chahbaz |
A-1/4-final 1 |
Sö 2014-10-12 09:35 |
P11L |
168 |
Reymers P03:5 -
Tyresö FF K/F
|
Åkeshov ÅKE1 |
George Chahbaz |
B-FINAL |
Sö 2014-10-12 14:00 |
P10L |
221 |
Syrianska FC -
Reymers Diamonds
|
Åkeshov ÅKE1 |
George Chahbaz |
A-1/4-final 3 |
Sö 2014-10-12 14:40 |
P12M |
226 |
IFK Uppsala -
Skogås-Trångsunds FF
|
Åkeshov ÅKE1 |
George Chahbaz |
1/4-final 1 |
Sö 2014-10-12 16:00 |
P10L |
243 |
Reymers Diamonds -
IFK Vaxholm Vit
|
Åkeshov ÅKE2 |
George Chahbaz |
A-Semifinal 2 |
Lö 2014-10-18 08:40 |
P10M-6 |
329 |
IF Brommapojkarna 25 -
IFK Viksjö P04-2 VIT
|
Åkeshov ÅKE1 |
George Chahbaz |
|
Lö 2014-10-18 10:00 |
P10M-6 |
355 |
IFK Viksjö P04-2 VIT -
Bällsta FF
|
Åkeshov ÅKE1 |
George Chahbaz |
|
Lö 2014-10-18 11:20 |
P10M-6 |
381 |
Täby United EKF - Grön -
IFK Viksjö P04-2 VIT
|
Åkeshov ÅKE1 |
George Chahbaz |
|
Lö 2014-10-18 12:40 |
P11M |
408 |
Ekerö IK -
Ängby IF - Vit
|
Åkeshov ÅKE1 |
George Chahbaz |
1/4-final 3 |
Lö 2014-10-18 14:00 |
P9_7-3 |
427 |
Ifk Österåker 2 -
AIK Lila P06
|
Åkeshov ÅKE1 |
George Chahbaz |
|
Lö 2014-10-18 15:20 |
P9_7-3 |
449 |
Lidingö P05:3 -
Ifk Österåker 2
|
Åkeshov ÅKE1 |
George Chahbaz |
|
Lö 2014-10-18 17:20 |
P9_7-3 |
476 |
Hammarby IF FF P0610 -
Ifk Österåker 2
|
Åkeshov ÅKE1 |
George Chahbaz |
|
Sö 2014-10-19 13:20 |
P10M |
597 |
Saltsjöbadens IF lag blå -
Bällsta FF
|
Bromsten BR1 |
George Chahbaz |
B-1/4-final 3 |
Sö 2014-10-19 14:00 |
P9_7 |
610 |
Hammarby IF FF P0610 -
Enskede IK P05:1
|
Bromsten BR1 |
George Chahbaz |
B-Semifinal 1 |
Sö 2014-10-19 14:40 |
P10M |
623 |
Årsta FF 3 -
Danderyds SK Blå
|
Bromsten BR1 |
George Chahbaz |
A-1/4-final 3 |
Sö 2014-10-19 15:20 |
P10M |
630 |
Bällsta FF -
Upsala IF Vit
|
Bromsten BR1 |
George Chahbaz |
B-Semifinal 2 |
Sö 2014-10-19 16:00 |
P9_7 |
644 |
Enskede IK P05:1 -
Upsala IF
|
Bromsten BR1 |
George Chahbaz |
B-FINAL |
Sö 2014-10-19 16:40 |
P10M |
654 |
Gröndals IK -
Sollentuna FK Kärrdal
|
Bromsten BR1 |
George Chahbaz |
A-Semifinal 1 |
Sö 2014-10-19 17:20 |
P9_7 |
662 |
AIK Lila P06 -
IF Brommapojkarna p06-2
|
Bromsten BR1 |
George Chahbaz |
A-Semifinal 2 |
Sö 2014-10-19 18:40 |
P9_7 |
671 |
IFK Haninge BRB -
IF Brommapojkarna p06-2
|
Bromsten BR1 |
George Chahbaz |
A-FINAL |